Komisjonid

18.11.16

Revisjonikomisjon:

Astrid Dreving - esimees

Oleg Akopjan - aseesimees

Taavet Tatar

Kolga-Jaani arengu- ja majanduskomisjon ning eelarvekomisjon on ühendatud vallavolikogu 25.08.2016 otsuse nr 44 alusel ja moodustati uus komisjon Eelarve- ja majanduskomisjon 

Oleg Akopjan - esimees

 Taavet Tatar- aseesimees (VVK 29.09.2016 otsus nr 50)

Mati Toomsalu

Janek Lass

Märt Laansalu

Anmar Pihlak

Siim Enders

Piret Parm

Astrid Dreving

Rivo Aren

Urve Siilaberg

Komisjoni koosseis VVK 05.09.2016 otsus nr 47

Sotsiaalkomisjon:

Piret Parm - esimees

Tiiu-Mall Lutsar - aseesimees

Annely Oruman

Õnne Raamat

Eda Protsin

Thea Pärnamets

Ester Otsla

Urve Siilaberg

Elli Mets

Komisjoni kooseis muudetud VVK 21.04.2016 otsusega nr 18 ja 29.09.2016 otsusega nr 48

Haridus- , kultuuri - ja spordikomisjon

Taavet Tatar - esimees (VVK 23.03.2016 otsus nr 9)

Riina Aren - aseesimees (VVK 19.05.2016 otsus nr 23)

Maris Kaur

Maire Salu

Ülle Keerov

Eha Fedorov

Thea Pärnamets

Hovard Nurme

Märt Laansalu

Kerdi Vaher

Janek Lass

Komisjoni  muudetud VVK 16.06.16 otsusega nr 38

 

Toimetaja: MAIRE PETTAI