Ametnike kontaktandmed

18.09.17

 

Kolga-Jaani Vallavalitsus

Viljandi mnt.6

70301 Viljandimaa

tel. 432 8246, e-post: info@kolga-jaani.ee

reg. nr. 75012274

Tehingupartneri kood 533101

Swedbank: EE742200001120082402

SEB: EE351010302005445002

 

Kolga-Jaani Vallavalitsus on alates 26.10.2016 võtnud kasutusele Omniva arvete halduse lahenduse ostuarvete tõhusamaks menetlemiseks. Seoses sellega oleme valmis vastu võtma e-arveid. E-arvetelt saame andmed otse üle kanda meie raamatupidamissüsteemi. Sellega välistame võimalikud sisestusvead ning kiirendame ettevalmistusi Teie arve tasumiseks.

E-arvet (e-arve ei ole PDF arve) on võimalik saata meile e-arvete operaatorite kaudu (Omniva, OpusCapita, Telema jt). E-arve saatmiseks võtke ühendust enda valitud operaatoriga, kes saavad vajadusel anda lisainfot.

 E-kirjaga edastatava PDF-arve tuleb saata aadressil kolgajaanivv@arvekeskus.ee Ühes e-kirjas võib olla üks PDF arve ja selle juurde kuuluvad ükskõik, mis formaadis arve lisad.

LAHTIOLEKUAEG E-N kell 8.00-17.00 Lõuna 12.00-12.30, R kell 8.00-14.30

 

Vallavalitsuse koosseis:

Rivo Aren, vallavanem email-vallavanem@kolga-jaani.ee, rivo.aren@kolga-jaani.ee

Urve Siilaberg, email urve.siilaberg@kolga-jaani.ee

Õnne Raamat, email onne.raamat@kolga-jaani.ee

Eero Plamus, email eero@leie.vil.ee

Hovard Nurme, email hovardnurme@hot.ee

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Vastuvõtt E 10-12 ja K 15-17

 

Rivo Aren 

5156678

432 8121

vallavanem@kolga-jaani.ee

rivo.aren@kolga-jaani.ee

Vallasekretär

 

Maire Pettai

432 8246

maire.pettai@kolga-jaani.ee

Finantsnõunik

 

Urve Siilaberg

432 8181 

urve.siilaberg@kolga-jaani.ee

Raamatupidaja (soodustingimustel töötaja)

 

Viive Rätsepso

432 8185  

viive.ratsepso@kolga-jaani.ee

 

Ehitusnõunik 

Vastuvõtuaeg N 8.00-17.00 ja            R 8.00-14.30

 

Kersti Luik

432 8173  

kersti.luik@kolga-jaani.ee

Maanõunik

Vastuvõtuaeg T 9-12 ja 13-16

 

Reet Sova

432 8173    

reet.sova@kolga-jaani.ee

Sotsiaalnõunik-lastekaitsetöötaja

 

Õnne Raamat

439 5119 Leies

59199906

 

onne.raamat@kolga-jaani.ee

Sotsiaalnõunik-lastekaitsetöötaja

 

Annely Oruman

4328169 Kolga-Jaanis

5254077

annely.oruman@kolga-jaani.ee

 

Kolga-Jaani Vallavalitsuse IT ja majandusjuht Harry Andresson Tel 59199907 harry.andresson@kolga-jaani.ee

Suure-Jaani konstaablijaoskond

Suure-Jaani piirkond teenindab Kolga-Jaani valda, konstaabel Silver Simuste

Suure-Jaani linn Köleri 5 teisipäeviti kell 12.30 - 13.30

Suure-Jaanis 43 72 006, 5330 7194

 

Kalmistuvahid

Kolga-Jaani kalmistuvaht Rainer Ulk Tel 59 127062

Lalsi kalmistuvaht Hiie Kass Tel 53 909907

 

Keskkonnaameti Pärnu-Viljandi regiooni

piirkondlik metsanduse spetsialist

Vastuvõttu Kolga-jaani Vallavalitsuses ei ole. Küsimuste korral helistada Uno Vaha 53470143

 

 

Toimetaja: MAIRE PETTAI